MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 15664263

nr 1566 4263

Karmstolar

+ stolar, 2 + 4 delar, barockstil, tidigt 1900-tal

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:08:05

24/9 12:57:18 1      Vinnande bud